vítejte na www stránkách FUNB, Tachov!

 50% na batohy značky HORSEFEATHERS a FOX v kamenné prodejně. Vybrat si můžete z více než 20 kusů. Objednávat můžete také na eshopu http://vsehomix.cz/279-doplnky .

...

 Poslední možnost koupit kola značky SUPERIOR 2016 za výprodejovou cenu. Zbývají poslední 4 kusy. Najdete je v prodejně FUN B Tachov a i na našem eshopu www.vsehomix.cz .

...

 "Pokaká Vás letos na Velikonoce beránek?". Jde opravdu o starou tradici: Něco nového na sebe by měl podle tohoto zvyku dostat na Velikonoce každý, aby ho beránek nepokakal. Proto u nás můžete od pondělí 21.března. do čtvrtka 24.března nakoupit oblečení se slevou na novou kolekci 2016  -10% a na starší kolekci 30-50%.

...

 Do 31.3.16 máte možnost koupit české lyže SPORTEN za lákavé slevy.

...

Pro poskytování těch nejlepších služeb našim zákazníkům jsme na zimní sezonu připravili NOVINKU broušení lyží na kameni. Plně automatickým servisním zařízením firmy WINTERSTEIGER SHUTTLE 3C umožňujícím brousit na kameni boční a spodní hrany, voskovat a leštit skluznice veškerých typů lyží. Dále nabízíme přesné seřízení vypínacích sil vázání lyží na stroji HUBER.

...

Obsah: Fun B, Tachov. Realizace: (c) 2008 - 2009 L7 webstyling, všechna práva vyhrazena!
[CNW:Counter]